Blog je v opravě...

Kecy v kleci

Ter* II.

28. listopadu 2011 v 19:54 | Ter*Per
Jelikož se mé zájmy a kamarádi trošku změnili, tak mě napadlo, že i tento "dotazník" bych mohla změnit...
Osobní
Jméno: Tereza
Datum narození: 29.10.
Město: KM
Znamení: Štír
Třída: 1.A (Gymnázium)

Možná že jsem tu zase ;)

28. listopadu 2011 v 19:40 | Ter*Per
Ahojte moji milý,
v podstatě pochybuji že sem ještě někdo chodí, ale úvodní článek bych každopádně měla napsat.
Dostala jsem zase chuť psát.A o čem? Nejspíš o sobě, to jak se mám, co cítím a do dělám.I když si to možná nikdo nepřečte, já se tu za pár let třeba objevím a zjistím co jsem kdy dělala a jaký "depky" jsem zažívala.A začnu asi teď...

Boj o přátelství a lásku

18. února 2011 v 18:01 | Ter*Per
Tetno týden jsem měla jarní prázdniny.Nijak extra nebylo povedený jak počasí tak  komunikace s drahoušema.Holky, jak by vám bylo, kdyby jste byli zamilovaný do úžasnýho kluka, kterej vás má ráda jako kamarádku? A co kdybych k tomu přidala, že se vaše kamarádka rozhodla pro toho samýho kluka.Toho hodnýho,krásnýho a milýho kluka, kterýho chcete vy?Mě teda bylo ze začátku do smíchu, jenže úsměv se vytratil a zbyly slzy.A ještě k tomu jste ve společnosti, ve které se ti dva dobře baví na váš účet? No výborně.
Budeme jim říkat U-kluk, D-holka...a co by vás vyvedlo z míry ještě víc než to že jste viděla U líbat D? To že to nevapadá nijak dobře proto aby spolu chodily...
Toď z mých myšlenek, ozvu se zas až se něco bude dít

Pac a pusu
Terka-Perka

Hej lidi, jsem zpět

10. února 2011 v 20:15 | Ter*Per
Vím že jsem o sobě dlouhatánskou dobu nedala vědět, a že blog mi pomalu ale jistě umírá.Ale chtěla bych znova začít.Když říkám znova, tak pořádně.Vsadila bych se, že za nějakej ten pátek se sem kouknu a uvidím tenhle článek a přitom se budu jednoduše smát.Ale zkusit to od začátku můžu no ne? :)
pac a pusu
vaše stará známá
Terka Perka

Žijů <3

31. května 2010 v 12:30 | Ter*Per
Těší mě :))
Toš děcka :D teď jsem si užívala pěkně výletů..byla jsem ve Vídni,pak na nákupech v Brně a druhej den pěkně Praha na dva dny a potom následovalo Německo pěkně na 3 dny :)
Tak užila jsem si to maximálně ale v sobotu ráno jsem totálně odpadla do spánku a mám rekord :D  22 hodin <3 
No a včera jsem byla venku,pokecat co novýho a jak bylo atd. A dobrý to bylo.Užila jsem si to zas po dlouhé době a zase jsem měla ten šťastnej pocit :P
Teď jsem zas ve škole a máme volnej kvartýr takže pohodička,sluchátka a hraje mi tam Marpo-Já sám a moje druhý já :P
Jdu omrknout fejs a snad něco písnu :*

Furt prší...

14. května 2010 v 23:04 | Ter*Per
Ahojte,
dnešek byl jeden z těch dnů,které si stejně nikdy pamatovat nebudu.Už zítra nebudu vědět co jsem dělala.Jediný co jsem za dnešek zjistila je, že v naší kuchyni už vážně neumí vařit.Takovej blivajs jsem dlouho nejedla.Fuj.Dala jsem si krevetovej salát.Nevěděla jsem,že to bude s rýží a z krabích tyčinek.Příště si snad budu objednávat jenom to co vím jaký bude.Třeba moje ve škole nejmilovanější tvarohový kuličky s marmeládou.
Před "chvilkou" jsem se dokoukala se ségrou na Pravou blondýnku.Zbožňuju ten film.Je úžasnej.Lbí se mi jaks e oblíká,má svoje názory a ten její pejsánek.Chtěla bych umět být taková jaká jsem a přito dokázat,to co umím.
Pro dnešek se loučím,jelikož jsem unavená a už pomaličku usínám.
Snad se brzo ozvu.
 
 

Reklama